GSP - High Tech Saws
تیغه های اره ساخت و چاقو


تبلیغات تصویری - تیغه اره GSP Zborovice

GSP
WORLDWIDE

اتاق های برش اره، HSS بخشنامه تیغ اره - کارخانه سازنده اتحادیه اروپا

GSP – High Tech Saws, s.r.o. یک کارخانه تولید کننده ابزارآلات برشی است که در Zborovice واقع شده است. تاریخ شروع به کار تولید در این کارخانه به سال 1948 باز می گردد، زمانی که کارخانه Pilana شعبه خود را در آنجا افتتاح کرد و تولید تیغ های دایره ای شکل اره و ابزارهای برش فلزی را از ابتدای کار خود آغاز نمود. تا سال 1992، تمام ابزارهای تولید شده تحت نام PILANA به بازار عرضه می شدند، این نام تا سال 1999 به SCHULER PILANA تغییر یافت و اکنون با نام GSP- High Tech Saws به فعالیت خود ادامه می دهد.

تغییر این آرم نشان دهنده وجود تغییر و تحول در راهکارهای سرویس دهی ما به مشتریان است. ما از یک تولید کننده انبوه ابزارهای استاندارد به یک تولید کننده ویژه در زمینه تولید تیغه ها و کاردهای مخصوص (با حجم کم) مطابق با خواست و نیاز بازار تبدیل شده ایم. ما معتقدیم که شما بعنوان مشتریان ما از روش کاری کارخانه ما بعنوان یک تولید کننده تیغه های برشی غیراستاندارد و تیغه های فرزکاری رضایت خاطر خواهید داشت. سرمایه گذاری متوالی در زمینه تولیدات جدید و پیشرفته که تحت کنترل کامل متخصصین دقیق در زمینه مدیریت تجاری و صنعتی هستند سبب شده است تا GSP - High Tech Saws, s.r.o. به یکی از پیشگامان در زمینه تولید و فروش تیغ اره های ایجاد شیار HSS و تیغه فرز های دوارتبدیل شود. GSP - High Tech Saws, s.r.o. تنها تولید کننده تیغه اره های برش فلز HSS در جمهوری چک است.  

طیف اصلی محصولات تولیدی این کارخانه عبارتند از:

 • تیغه اره های برش فولادی تند بر
 • اره مخصوص شیار، تیغه اره مخصوص برش لوله
 • کاردهای دورانی، کاردهای مخصوص برش ورقه، کاردی مخصوص برش ورقه
 • اره های مدور TCT و اره های نوک سرمت
 • اره های نوک سرمت "یک بار مصرف"
 • تیغ اره های گرم و اصطکاکی برای برش فلز
 • تیغ های فرزکاری زاویه، بدنه چرخ های CBN

تیغه اره - صدور گواهینامه

GSP Promo Video

ره مخصوص شیار DIN (HSS-DMo5/HSS-Co5%)

اره مخصوص شیار در هر دو نوع فولادهای تند بر و تند بر سریع برای برش دادن و ایجاد کنگره و شیار روی فولاد و آلیاژهای دستی، ماشین های خودکار و نیمه خودکار. تیغ اره مخصوص شیار بین قطر 20 تا 315 میلی متر با ضخامتی بین 2/0تا 6 میلی متر است و انواع دندانه های آن عبارتند از: A - B - BW تمام اره های استاندارد بصورت HP-GRIND تولید می شوند اما انواع VAPO و P.V.D (رسوبدهی از طریق تبخیر سطحی) آنها نیز از قبل وجود دارد.

ره های ظریف تولید حفره (اره مخصوص شیار) دندانه نوع "A"
اره های مدور مخصوص شیار در دو نوع فولاد تند بر و تند بر سریع برای پیچ های شکاف انواع فولادها و آلیاژها مناسب است. تیغ اره ها سرصاف هستند (بدون برآمدگی) و کل این مجموعه از نوع دندانه "A" تولید می شود. محدوده این تیغ اره ها بین قطرهای 80تا 100و 125 میلی متر است. ضخامت تیغ های آن بصورت اعشاری بین 7/0 تا 2 میلی متر است. اره های ظریف مخصوص جواهرآلات (اره مخصوص شیار) دندانه نوع "A" اره های مدور با دو نوع فولاد تند بر و تند بر سریع برای برش جواهرات و متصل کردن قطعات به یکدیگر مناسب است. تیغ اره ها همگی توخالی هستند (همراه با برآمدگی) که بصورت دندانه دار تولید شده، ظریف تر و کوچک تر از 1 میلی متر هستند

اره های ظریف مخصوص جواهرآلات (اره مخصوص شیار) دندانه نوع "A"
اره های مدور با دو نوع فولاد تند بر و تند بر سریع برای برش جواهرات و متصل کردن قطعات به یکدیگر مناسب است. تیغ اره ها همگی توخالی هستند (همراه با برآمدگی) که بصورت دندانه دار تولید شده، ظریف تر و کوچک تر از 1 میلی متر هستند

اره های ظریف برای برش لوله (اره مخصوص شیار) دندانه نوع "Bw"
اره های مدور با دو نوع فولاد تند بر و تند بر سریع مناسب برای برش لوله هایی به قطر 10تا 325 میلی متر، همراه با ضخامتی در حدود 2 تا 10 میلی متر در دو نوع فولاد استاندارد و فولاد با آلیاژ بالا (ضد زنگ). محدوده اندازه تیغ اره ها: قطر 63 و 75 میلی متر است، با ضخامت تیغ 1.2، 1.6 و 2 میلی متر و دندانه نوع "Bw".

اره های مخصوص شیار فولادی تند بر مخصوص برش از نوع HSS/Dmo5 و HSS/Emo5

کارخانه GSP- High Tech saws s.r.o تیغه اره های مدور HSS را با قطرهای متفاوتی تا حداکثر 720 میلی متر و در طرح های مختلف تولید می کند. دندانه های مورد استفاده معمولاً از نوع HZ، BW، B، AW، A، VP و "Chipbreaker" (تیغه مخصوص خرد کردن تراشه. تولید این موارد بر اساس استانداردهای 1836، 1837، 1838 و 1840 است که با استفاده از استانداردهای تولیدی کارخانه GSP اصلاح شده اند. برنامه تولیدی شامل محدوده ای از تیغه اره های استاندارد است که در نتیجه آن مجموعه تیغ اره ها بصورت دسته و یا مجموعه ای از تیغ اره های خاص مطابق با مشخصات خاص ارائه شده توسط مشتریان تولید می شود. تیغ اره های HSS بصورت استاندارد و با استفاده از فولاد تند بر با درجه M2 = DIN 1.3343 تولید می شود، اما امکان تولید با درجه هایی از فولاد دارای آلیاژ کبالت مانند M35 = DIN 1.3243 و فولاد پودر فلزات S390 نیز وجود دارد. از این تیغه ها بطور خاص برای استفاده در کارهای دستی، نیمه خودکار و یا عملکردهای خودکار اره ها استفاده می شود. تمام تیغ ها تا 64/65 HRC سخت می شوند، دمای آنها به سه برابر حد معمول می رسد و فشار آنها تخلیه می شود. با این روش تولید، صاف ترین و مسطح ترین تیغ اره های موجود در سطح دنیا تولید می شود. تیغه اره های مخصوص شیار HSS را می توان در انواع مختلف و با طراحی وروکش های روشن، بخار داده شده، فلش کروم، نیترید تیتانیوم، نیترید آلمونیوم تیتانیوم، نیترید کربن تیتانیوم یا روکش نیترید کروم تولید کرد. HSS-DMo5

اره های مدور مخصوص شیار از جنس فولاد تند بر M2 (5% مولیبدون) مناسب برای برش فولاد و آلیاژهایی با سختی بین 500 و 800 N/mm². تیغه اره های مخصوص شیار به صورت دستی، در اره های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک برای برش لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین برای بخش های ورودی و محکم تا حداکثر قطر 200 میلی متر کاربرد دارد. محدوده تولید ما حداکثر تا قطر 720 میلی متر است، با حداکثر ضخامت 6 میلی متر در اندازه های مختلف و انواع دندانه ها با فرم های A – AW – B – BW – C – BR (تیغ مخصوص خرد کردن تراشه). در تولید استاندارد کل مجموعه HP-GRIND، تیغه هایی با بخور گاز CO² و انواعی با روکش های PVD (رسوبدهی از طریق تبخیر سطحی) نیز وجود دارد. HSS-Co5%

اره های مدور HSS از جنس فولاد تند بر M2 (5% کبالت) مناسب برای برش فولاد و آلیاژهایی با سختی بیش از 800 N/mm². از تیغه اره ها در اره های نیمه خودکار و تمام اتوماتیک و برای برش لوله ها، بخش های ورودی و محکم تا حداکثر قطر 200 میلی متر استفاده می شود.تفاده می شود.

تیغ اره های گرم و اصطکاکی برای برش فلز

تیغ اره های گرم و اصطکاکی با حداکثر قطر 2500 میلی متر، ابزاهایی با کارآیی بالا هستند که از صفحات فولادی محکم با قدرت 850 bis 950 N/mm2 ساخته شده اند. از تیغه اره های اصطکاکی برای برش لوله ها و پروفیل های فولادی در دمای کارکرد پایین استفاده می شود، این دما بدان معناست که دمای مواد حداکثر به 250 درجه سانتی گراد می رسند. این تیغه اره ها از فولاد کروم – وانادیوم (DIN 1.2235) ساخته می شوند و با حرارت دهی به بهترین درجه مقاومت و سختی می رسند، از این رو برای برش موادی با سرعت برش محیطی بالا مناسب هستند. اهمیت انجام برش در ذوب مواد در محل برش است که با استفاده از نوعی خاص از دندانه انجام می گیرد. GSP - High Tech Saws, s.r.o. چنین ابزارهایی را با استفاده از نوارها و لوله های توخالی انجام می دهد. قطر لبه ها، تعداد دندانه و قطر حفره مرکزی، ضخامت، تعداد سوراخ های انتقال نیرو و قطر آن را می توانید انتخاب کنید. از تیغ اره های گرم و اصطکاکی برای برش ورق های فلزی – شمش های مربع شکل - صفحه – لوله - پروفیل استفاده می شود. از تیغ اره های گرم برای برش فلزاتی با دمای بیش از 850 درجه سانتی گراد استفاده می شود. هنگام برش فلزها در دمایی کمتر از 250 درجه سانتی گراد، از تیغه اره های اصطکاکی استفاده می شود. هردو روش اره کردن، نوعی برش اصطکاکی است. گرمای حاصل از اصطکاک موجود در حفره های برش، دمایی را ایجاد می کنند که در نتیجه آن مواد نرم و تقریباً پلاستیک شکل می شوند. برای تمیز کردن کثیفی های باقی مانده در گلویی دندانه ها، لازم است که از یک جریان خنک کننده با فشار زیاد استفاده کنید (ترجیحاً با فشار زیاد) تا عملکرد برش دادن به خوبی انجام شود. سرعت برش مورد نیاز برابر با Vc=100-140 m/sec است. بسته به مواد مورد نظر برای برش دادن، سرعت مواد می تواند به Vf=80-2000 mm/min. برسد. شکل هندسی دندانه ها و درجه یا شیب آنها بر اساس بخش و کیفیت (تجزیه و تحلیل) مواد مورد نظر برای برش و ماشین اره تنظیم می شود. گرم شدن تیغ اره های 1200-1250 N/mm² (حداکثر تا قطر 1000 میلی متر) و یا سخت کردن دندانه ها تاHRC 58 (حداکثر قطر 2500) سبب افزایش طول عمر تیغه و تعداد برش های موجود بین دفعات تیز کردن مجدد آنها خواهد شد.

کاردهای دورانی HSS

در بین محصولات تولیدی کارخانه GSP - High Tech Saws, s.r.o، ابزارهای برش با کارآیی بالایی وجود دارند که به درخواست مشتریان ساخته می شوند و نام آنها در کل کاردهای دورانی است. مجموعه محصولات ما بطور کلی عبارتند از:

 • تیغه Pelletiser
 • تیغه مدور و سندان برای برش لبه ها
 • تیغه مخصوص برش فویل (صاف و دندانه دار)
 • تیغه کاتاف
 • مشت زن
 • تیغه پرفراژ
 • تیغه جداسازی مواد بدون بافت
 • تیغه برش کیسه
 • تیغه مغز کن، تیغ های (بعنوان مثال برای برش بخش های انتهایی رولت)
 • تیغه پانچ دار (مانند تقسیم کیک به 6 یا 12 قسمت و سایر موارد)
 • کاردهای ضامن دار
 • کاردهای مخصوص برش سبزیجات
 • کاردی مخصوص برش نان
 • کاردی پوست کنی مخصوص فیله ماهی
 • کارد مخصوص فلس ماهی

ما کاردها وتیغه هایی مخصوص موارد کاربرد صنعتی را تولید می کنیم: تیغه آهن بر گیوتین برای کارکرد در محیط های سرد و گرم تیغه های آهن بر گرم بر و خرد کن،تیغه های آهن بر شمشال و شمشه،تیغه های آهن بر پروازی تیغه های آهن بر ستونی،تیغه های خردکن. اره مخصوص شیار. تیغه های آهن بر خردکن برای زاویه ها، بخش های مربع شکل و دیگر قسمت ها،تیغه های آهن بر مدور برای سردبری و گرم بری،تیغه های مخصوص شیار HR & CR. اره های گرم بر، اره های پروازی، اره های اصطکاکی، اره های سگمنتی HSS، اره های TCT و دیگر نمونه ها، فاصله انداز برشی، فاصله انداز دسته ای و جداکننده ها. انواع نمونه های کاردهای برشی. کاردهای برش ورقه، کاردی پرکی، کاردهای نازک کاری ورقه، اره ها و کاردهای برش ورقه، کاردهای برش و تصحیح ورقه، کاردهای برش صفحه های تکی و دوتایی، کاردهای برش بالایی و پایینی، کاردهای ترکیبی پیشرفته، گیوتین آهنی و فولادی و کاردهای برش دهنده. گیوتین فولادی ضامن دار تندبر و کاردهای برش دهنده. گیوتین ضامن دار TCT دانه دار و کاردهای برش دهنده. تیغه گیر تکی پنوماتیک،تیغه گیر مغزکن، تیغه گیر آهن بر. تیغه گیر فنری و سایر دستگاه های نگهدارنده تیغه. تیغه موکت بری،تیغه کاه بری. نوارهای ریفاینر و بیتر. تیغه اره های بافتی. اره های برش هسته ای. کاردهای چندکاره. اره های مخصوص شیار.

محصولات زیر را برای صنایع چوب کاری تولید می کنیم: تیغه های روکش زن در تمام سایزها،تیغه های ریز کردن روکش، تیغه اتصال،تیغه خرد کن، اره های کربید تنگستن، (TCT) D.D با نوکی از جنس کربید تنگستن، ابزارهای برشی، اندازه گیری و تیغه اره های مدور رشته ای. تیغه خرد کن، تیغه شانه ای خرد کن، تیغ های پرکی.

تیغ اره های سگمنتی

تیغه اره های مدور سگمنتی از یک دیسک فولادی CrV تشکیل شده است که قسمت های دندانه دار سخت و محکم با استفاده از میخ پرچ بر روی آن قرار گرفته است. بر همین اساس در صورت شکستن دندانه ها یا سگمنت ها بسادگی و با تعویض یک یا تعداد بیشتری از آنها می توانید تیغه اره سگمنتی را تعمیر کنید. ظرفیت فعلی ما برای تیغه اره های برش سگمنتی با قطر 10 تا 120 اینچ است. ما در این مجموعه، ابزارهایی با قطرها و ضخامت های خاص را ارائه می کنیم تا مشتریان از طیف گسترده تری برخوردار باشند. معمول ترین انواع دندانه مورد استفاده، HZ و BW هستند. این موارد بر اساس استانداردهای تولیدی GSP تولید و کنترل می شوند که از این طریق اندازه هایی دقیق و مقاومتی زیاد به دست می آید. تیغ اره های سگمنتی بر اساس استاندارد با استفاده از فولاد تند بر درجه M2 = DIN 1.3343 ساخته می شود اما امکان تولید فولاد با آلیاژ کبالت نیز وجود دارد، مانند M35 = DIN 1.3243 و M42 = DIN 1.3247. تیغ اره های سگمنتی را می توان در انواع مختلف و با طراحی وروکش های روشن، نیترید تیتانیوم، نیترید کربن تیتانیوم، نیترید آلمونیوم تیتانیوم یا روکش نیترید کروم تولید کرد.

اره های مدور مخصوص شیار TCT و اره های نوک سرمت

تیغه های مدور با نوک کربید HM برای خشک بری مواد فلزی، پلاستیک، ترکیبات مواد (کامپاند) و چوب بر روی یک دستگاه متحرک است (Bosch، Makita، Hitachi، Jepson، Black&Decker و دیگر موارد). این تیغ ها با قطرهای مختلف از 110 تا 350 میلی متر و با حفره مرکزی 20، 25.4، 30 و 32 با توجه به ماشین موجود تولید می شود.

تیغه اره های مدور با نوک کارباید HM
مناسب برای برش لوله، پروفیل و قطعاتی از جنس آلیاژهای سبک هستند (آلمونیوم و دیگر موارد) دندانه آنها دارای یک کاتر اولیه و یک دندانه روکاری است، همچنین یک زاویه مثبت (12 درجه) برای برش قطعات محکم و یک زاویه منفی (16 درجه) برای برش لوله ها و پروفیل ها دارند. این تیغ ها با قطر حفره مرکزی به اندازه 32 میلی متر و سوراخ های 2/11/63 تولید می شوند. به درخواست مشتریان می توانیم تیغ هایی با قطر حفره مرکزی 25.4، 30 و 50 میلی متری تولید کنیم.

تیغه اره های مدور با نوک کارباید HM برای برش فولاد
تیغه اره های برش مدور با نوک کارباید HM برای برش صفحات یا پروفیل های فولادی با ضخامت دیوار زیاد طراحی شده اند. این دندانه ها با شکل های مخصوص و انحصاری خود سبب می شوند که این تیغه های مخصوص به مقدار زیادی مدت زمان صرف شده برای برش را کم کرده و در صورت استفاده با دستگاه صحیح به ظریف کاری سطح نیز کمک می کنند. طیف محصولات تولیدی ما قطرهای مختلفی را شامل می شود، از 250 تا 315 میلی متر با یک حفره مرکزی 32 و 50 میلی متری و سوراخ های 4/16/80 تولید می شوند. همچنین با دندانه های سمنت یا با روکش TiN نیز موجود است.

تیغه آلفا –تیغههای آهن بری آلفا
تیغههای آلفا – تیغه های آهن بری آلفا نوعی تیغه برش هستند که برای بریدن پروفیل ها و لوله ها از آنها استفاده می شود. اثر برندگی تیغه های آلفا با ترکیب فشار زیاد و سرعت زیاد به دست می آید. برشی با صدای بسیار کم و بالاترین میزان دقت انجام می شود و در پروفیل بریده شده هیچ تغییر شکلی ایجاد نمی شود. زمان بسیار کوتاه در برش سبب می شود که این تیغه های آهن بری آلفا نه تنها در دستگاه های ثابت بلکه در خطوط تولید و در مراحل متوالی برش مورد استفاده قرار بگیرند. در تیغه های آلفا از نوع عملکرد استاندارد –تیغه های آهن بری آلفا از جنس روکش PVD ساخته می شوند تا عمر طولانی تری داشته باشند، میزان اصطکاک موجود کمتر شده و سطح سرد نشود. این ابزارها به هیچ وجه بر استاندارد نبوده و همیشه بر اساس درخواست و سفارش مشتری تولید می شوند. برای ارسال درخواست و سفارش، کافیست که نقشه و یا نمونه موجود را ارسال کنید.

Czech Republic
Hlavní 438, Zborovice, 768 32

Phone: +420 573 369 286

Email:

طراحی وب سایت استودیو Taox همچنین نویسنده از وب سایت

These pages store cookies to help them function properly. By using our services you agree to use them. About cookies I UNDERSTAND