پیشنهاد ما برش ، اره ، ابزار و ماشین آلات به شرح زیر است:

 • تیغه های اره مدور HSS برای برش فلز ساخته شده از مواد HSS
  Dmo5 , HSS Co5%, HM
 • پوشش PVD تیغه های اره مدور
  TiN, TiCN, TiAlN, خدمات تعمیر ، صاف کردن و تیز کردن برش و اره
 • ابزارهای دایره ای تخصصی و برش های دایره ای
  مواد مختلف: چاقوهای صنعتی برای لاستیک ، چاقوهای صنعتی برای کاغذ ، چاقوهای صنعتی برای فلزات غیر آهنی ، چاقوهای صنعتی برای صنایع غذایی
 • اره های دایره ای شکل HM
  اره فلزی HM ، اره چوبی HM ، اره پلاستیکی HM ، اره HM برای مواد غیر فلزی
 • اره های مدور سرمت "Throw away"
  اره های دایره ای برای برش فولاد ، با راندمان کار بالا مشخص می شود
 • اره اصطکاکی و اره قطعه-
  شامل بخشهای جایگزین ، خدمات تیز کردن و ترمیم
 • اره های دایره ای (ماشین آلات)

مزیت شرکت ما توانایی سازگاری با نیازهای مشتریان است. ما در انتخاب محصولات خود و تولید ابزار در صورت درخواست مشتریان ، با در نظر گرفتن خواسته های فردی آنها ، کمک تخصصی ارائه می دهیم. اگر در پردازش مواد مشکلی دارید ، خوشحال می شویم در حل آن به شما کمک کنیم.

GSP ویدئوی تبلیغاتی

تیغه اره مدور HSS برای برش فلز

تیغه های اره دایره ای HSS از فولاد با سرعت بالا آلیاژی ساخته شده است که برای ابزار و ماشین آلات برش فلز طراحی شده است. کارخانه های اره برقی HSS تولید ما با دوام استثنایی مشخص می شوند ، ما آنها را به موارد زیر تقسیم می کنیم: آسیاب های اره ای HSS برای برش سطوح پروفیل شده ، آسیاب های اره ای HSS برای برش لوله ها ، آسیاب های اره ای HSS برای برش برنز و کارخانه های اره مدور HSS به طور کلی

برای برش فلز تیغه های اره دایره ای تولید شده توسط شرکت ما با مقاومت در برابر سایش مشخص می شوند ، عمدتا هنگامی که در فرآیند ماشینکاری با درجه حرارت بالا استفاده می شوند. آنها برای برش لوله ها ، مواد جامد ، پروفیل های برش (همچنین آلومینیوم) ، برنج ، برنز ، فولاد و برش فلز طراحی شده اند. بخش مشاوره فنی تعداد و شکل توصیه شده دندان ها را برای برش پروفیل آلومینیوم ، برش پروفیل های فولادی ، پروفیل های دیواره نازک و مهمتر از همه برش مواد جامد ارائه می دهد.

برش های تیغه ای HSS برای شیار ، برش های جدا کننده HSS ، برش های شیار ، برش های فلزکاری ، برش های فلزکاری و سایر ابزارهای برش دایره ای نیز در صورت درخواست در اندازه انگشتان موجود است. با توجه به خواسته های مشتریان ، به منظور کاهش ضریب اصطکاک ، می توانیم استفاده از غیرفعال و پوشش برش ها با روکش (PVD) و غیره را ارائه دهیم. همه تیغه های اره مدور HSS را با انواع مختلف دندان - با دندانهای درشت ، متوسط ​​درشت و ریز

. در وب سایت های ما ، تیغه های اره دایره ای HSS را در اندازه های استاندارد ارائه می دهیم ، اما جدا از این نوع اره و برش ، ما قادر به تولید انواع دیگر با پارامترهای مختلف ، مانند قطر اره یا برش ، سوراخ نصب ، قطر فلنج ، دندان فاصله (قطر گام) و شکل دندان های برش دیسک. ما دندان های نوع B را به همراه تراشه شکن ارائه می دهیم ، همچنین تیغه های اره مدور HSS و طیف وسیعی از خدمات را برای ابزارهای دایره ای ارائه می دهیم.

تیغ اره برش HSS
عکس تصویری از دیسک تقسیم ، تولید و عکس GSP Zborovice.

HSS برش تیغه اره برای شیار در فلزکاری

برش های HSS برای برش شیارهای فلزی ، ما تولید خود را به برش های HSS برای شیار و برش های HSS کوچک برای فلز تقسیم می کنیم ، که برای برش شیارهای با عمق متوسط ​​و همچنین برای شیار در پردازش فلز طراحی شده است. نام دیگری که از آن نیز استفاده می شود این است: فرز برش شکاف بدون حذف تراشه جانبی یا HSS Grooving فرز فرز. محدوده محصول ما همچنین شامل برش های HSS برای برش شیارها با عمق کم است - به عنوان

مثال برای برش سر پیچ و برش های نازک برای ماشینکاری دقیق در صنعت طلا و جواهر و طلا. برای شیارهایی با عمق برش بیشتر ، توصیه می کنیم فاصله بیشتری از دندان ها (به اصطلاح برش های دیسکی با دندان های پراکنده) برای جلوگیری از گرفتگی تراشه ها بین دندان ها استفاده شود. و برای شیارهایی با عمق برش کوچک ، فرزهایی را با دندانهای بیشتر (اره های برش با دندان متراکم) توصیه می کنیم. مهم است که حداقل قانون: "حداقل سه دستگاه فرز یا دندان اره در نقطه برش" رعایت شود.

تیغ اره HSS DIN 1837
عکس تصویری از دیسک برش HSS DIN 1837 ، تولید و عکس GSP Zborovice.

هندسه دندان مطابق با استاندارد (DIN ، SN ، GOST) است ، برای برش مواد نرم با فرز HSS ، می توانیم زاویه برش واضح تری (زاویه چنگک بسیار مثبت برای آسیاب دیسک شکاف) تنظیم کنیم. برش های شیار دار و همچنین چاقوهای دایره ای دندانه دار برای برش مواد با طیف گسترده ای از برنامه ها طراحی شده اند - برش های گچ HSS ، برش های پلاستیکی HSS ، برش های فویل HSS ، برش های HSS برای مقوا ، برش های HSS برای چرم ، برش ها برش های الیاف HSS ، لاستیک HSS برش و غیره در ابعاد اینچ.

 
 

اره اصطکاکی

اره اصطکاکی برای برش لوله ها و پروفیل ها استفاده می شود. این نوع برش شامل ذوب مواد در محل برش است که در اثر استفاده از نوع خاصی از دندان ایجاد می شود. آنها از فولاد کروم وانادیوم عملیات حرارتی به منظور دستیابی به نسبت مطلوب بین مقاومت کششی و سختی آن ، با استفاده از سرعت محیطی بالا در فرآیند برش مواد ، ساخته شده اند.

چاقوهای دایره ای برای برش پلاستیک.

چاقوهای دایره ای HSS عمدتا برای برش پلاستیک استفاده می شود. محدوده تولید ما همچنین شامل چاقوهای دایره ای صنعتی برای برش لاستیک ، چرم ، مقوا ، مواد ورق ، مواد عایق ، چاقوهای دایره ای HSS برای برش فویل و چاقوهای دایره ای صنعتی برای برش فویل است. لبه های برش این ابزارها بسته به نوع مواد برش خورده متفاوت است. آنها می توانند یک تیغه یک طرفه ، یک تیغه زیر شکم مناسب برای جلوگیری از تغذیه ناخواسته ، یا یک تیغه دو طرفه و غیره داشته باشند. تولید چاقو بخش قابل توجهی از تولید کلی ما است.

 
 

اره های دایره ای نوک کاربید و اره های مدور نوک سرمت

تولید ما برای این نوع اره ها عمدتا بر اره های مدور cermet و اره های دایره ای برای برش فلز ، عمدتا اره HM برای پروفیل آلومینیوم و آلومینیوم ، اره HM برای برش برنج ، برنز ، فولاد و ریل متمرکز شده است. روکش های سرمت که روی اره های مدور سرمت قرار می گیرند ، نتیجه نهایی بهتری از سطح تیمار شده را نسبت به هنگام استفاده از اره های ویدیا تضمین می کند. اره های مدور سرمت نیز می توانند بدون خنک کننده استفاده شوند. پیشنهاد شرکت ما شامل انواع زیر اره های سرمت برای برش فلز است:

 • اره های مدور سرمت برای برش های کم عمق استفاده می شود , تغذیه و برش های کم و متوسط ​​با سرعت برش متوسط ​​و زیاد.
 • اره های مدور سرمت برای برش های عمق متوسط ​​استفاده می شود , تغذیه متوسط ​​و زیاد و سرعت برش متوسط.

اره های مدور HM و اره های مدور سرمت نیز با روکش های PVD ارائه می شوند. پوشش باعث افزایش عمر مفید اره گرد گردان می شود و همچنین باعث می شود که پردازش با سرعت تقریباً 10 بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

اره های قطعه قطعه

ما اره های مقطعی را در انواع مختلف تولید می کنیم: اره مقطعی برای برش فلز ، اره مقطعی برای برش برنج ، اره مقطعی برای برش پروفیل آلومینیوم و برنز و برش ریل. این برنامه مشابه برش های دیسک جامد HSS برای برش فلز است. اره قطعه مجهز به قطعات قابل تعویض HSS است ، بدنه از فولاد کروم وانادیوم ارزان تر ساخته شده است.

 

اره های دایره ای برای برش فلز

شرکت GSP - High Tech Saws s.r.o. تنها نماینده شرکت ایتالیایی THOMAS است که ماشین آلات - اره های دایره ای تولید می کند. مجموعه محصولات ما شامل اره های دایره ای برای برش دقیق با سرعت بالا در پروفیل های فلزی و مواد جامد است. ما اره های میتر جهانی و دستی را برای صنعتگران و سازندگان ، اره های برش پروفیل های فولادی و فولادی سازه ای و همچنین اره های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک برای برش حرفه ای و با کارایی بالا ارائه می دهیم. اره های دایره ای مورد استفاده در ماشین های برش از دقت برش بهتری نسبت به اره های نواری برخوردارند ، بر خلاف اره های نواری ، اره های مدور می توانند چندین بار تیز شوند.

 

چاقوهای آلفا (Alpha cuter)

برش آلفا ابزار برش مقاطع و لوله های ساخته شده از فولاد کربنی ، فولاد آلیاژی سبک و فولاد ضد زنگ است. چاقوهای ALPHA به طور استاندارد برای افزایش طول عمر آنها ، کاهش ضریب اصطکاک در برابر فولاد و جلوگیری از ایجاد خرابی (لبه تجمع یافته) از مواد در حال پردازش ، روکش PVD دارند. این ابزارها تحت استانداردها قرار نمی گیرند ، زیرا تولید آنها فقط در صورت درخواست مشتریان است. برای دریافت پاسخ از ما به درخواست ارسال شده ، کافی است یک طرح فنی یا الگوی چاقوی انتخاب شده را ارسال کنید.


عکسهای تصویری از چاقوهای آلفا ، تولید و عکسهای GSP Zborovice.

  چاقوی آلفا
نمونه های برش داده شده و اره های دایره ای تنها بخشی از قابلیت های تولید ما هستند. با توجه به نیازهای مشتریان ، بر اساس مستندات شما ، ما سفارشات ویژه ای را برای سایر ابزارها ، مانند: برش های استوانه ای ، برش های دیسک ، برش های نیم دایره محدب ، برش های نیم دایره مقعر ، برش های زاویه ای یک طرفه ، فرزهای صورت ، انجام می دهیم. برش های زاویه ای دو طرفه و غیره