Arrow

Pilové kotouče a nože
výroba a servis

Pilové kotouče a nože - výroba a servis

Nabídka pracovních míst GSP High Tech Saws, s.r.o.

Nabídka volných pracovních míst ve firmě GSP High Tech Saws, s.r.o. ve Zborovicích, okres Kroměříž

BRUSIČ PLOCH pro strojní broušení. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • obsluha brusek ploch
  • měření hotových výrobků
  • běžná provozní údržba strojů

Požadujeme:

  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • práci v mladém kolektivu
  • výhodné mzdové podmínky
  • 5. týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
  • 300 Kč příspěvek na penzijní připojištění
  • 1x ročně odměny závislé na hospodářském výsledku firmy

Sami zaučíme ve čtení výkresové dokumentace

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: danek@gsp.info

Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji

Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.

„Podporujeme Vaši budoucnost“
www.esfcr.cz

Metal Show & TIB 2023

Metal Show & TIB 2023 v Bukurešti - Rumunsko
Číst dál

ICE Europe 2023

ICE Europe 2023 (14 - 16 March 2023) Munich, Germany
Číst dál

TUBE 2022 - Düsseldorf

Číst dál

Investice do nových technologií 2021

V posledních letech, jsme investovali významné přostředky do nových technologí. Zvyšujeme tím jak kvalitu tak také objem výroby.
Číst dál

Výroba extrémně tenkých rádiusových fréz

Cílem projektu je zavedení inovační výroby extrémně tenkých radiusových fréz.
Číst dál